• Vivat, Дитяча книго!

  Vivat, Дитяча книго! Vivat, Дитяча книго! Vivat, Дитяча книго! Vivat, Дитяча книго! Vivat, Дитяча книго!

  2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Напередодні в центральній бібліотеці для дітей було весело та гамірно, відбувалося справжнє свято дитячої книги.

  З самого ранку читачів зустрічали Лисиця Аліса та Кіт Базіліо (бібліотекарі Лариса Олійник та Людмила Романович ), що вже встигли полюбитися і дорослим, і малечі. Дитячі обличчя розцвітали посмішками, коли вони бачили не звичайних бібліотекарів, а казкових героїв, що запрошували всіх у цікаві літературні мандрівки.

  Для маленьких читайликів, вихованців середньої та старшої груп ДНЗ № 34 «Чебурашка» учасники лялькового театру «Книга і лялька» показали веселу виставу «Пригоди Знайка та Незнайка у бібліотеці», а для першокласників БЗШ №4 – лялькову виставу «В країні Мудрагелії». Аліса і Базіліо запропонували літературну заплутанку, де в одній казці опинилися Івасик Телесик, Буратіно і Незнайко. Читачі з успіхом впоралися із завданням та запропонували ще й свій варіант нової пригоди.

  Завітали до бібліотеки учні 3-А та 4-Г класів БЗШ №11, які із задоволенням брали участь у казковій вікторині «Загублені речі» та літературному пазлі «Швидко казка мовиться…», організувавши справжнє змагання, в якому, як не дивно, перемогли молодші читачі.

  Проявити свій акторський талант змогли учні 3-В класу БЗШ №4 під час інсценівок-імпровізацій за мотивами українських народних казок. Та найцікавішим моментом стала інсценізація казки «Колобок» у жанрах комедії та бойовика.

  День промайнув непомітно, а найголовнішим стало те, що безліч бібліотечних книг проведуть вихідні дні з читачами, даруючи їм цікаві пригоди та гарний настрій.

   

  Олена Корнієнко, зав. ЦДБ.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше