• У казковому світі Андерсена

  У казковому світі Андерсена У казковому світі Андерсена У казковому світі Андерсена У казковому світі Андерсена

  Сорок дев’ять років поспіль — починаючи з 1967 р., 2 квітня у день народження видатного датського письменника-казкаря Ганса Крістіана Андерсена – світ відзначає Міжнародний день дитячої книги. Дитячі книги – це дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває саме завдяки книжці.

  У рамках свята працівники бібліотеки-філіалу №6 здійснили літературний десант «У казковому світі Андерсена» в БЗШ №23 та БЗШ №21. Бібліотекар Світлана Шута розповіла про цікаві факти із життя та творчості Г.-Х. Андерсена, а допомогла їй слайдова презентація. Крім цього бібліотекар ознайомила учнів з історією написання книг, які були представлені на книжковій виставці. Особливу увагу дітей привернула книга «Снігова королева» видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», надрукована англійською мовою. Книголюбчики також дізнались про твори письменників-лауреатів Міжнародної премії ім. Г.-Х.Андерсена, серед яких є і книги українських авторів: Богдана Чалого «Барвінок і Весна» та Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки».

  Зацікавила маленьких читайликів виставка 20 найкращих дитячих книг усіх часів та народів «Диво, створене людиною». Серед найвідоміших – «Вінні Пух» А.Мілна, «Гаррі Потер» Дж. Роулінг, «Аліса в країні Чудес» Л.Керролла, «Чарлі і шоколадна фабрика» Р.Даля…

  Свої знання казок Г.-Х. Андерсена діти показали під час вікторини. Найкращими знавцями виявились Артем Беззубець (3-А, БЗШ №23) та Дарина Артамонова (4-В, БЗШ №21), за що отримали книги в дарунок.

   

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше