• Посланці від Бога

  Посланці від Бога Посланці від Бога Посланці від Бога Посланці від Бога Посланці від Бога

  "Волонтер − це стан душі” − під таким гаслом у Центральній міській бібліотеці 30 березня відбулася зустріч учнів БСШ №1 і студентів коледжу статистики, обліку і аудиту з білоцерківськими волонтерами, які і вдень, і вночі, влітку і взимку, не шкодуючи власного здоров’я і часу, часто обділяючи увагою і турботою власні родини, ризикуючи життям, допомагають нашим бійцям на Донбасі.

  Костянтин Климчук, журналіст, громадський діяч, голова міського осередку ВМГО «Молода Просвіта» разом зі своєю дружиною журналісткою Тетяною Виговською волонтерством займається ще з часів Євромайдану. Тільки за березень тричі побував у зоні АТО. Крайній раз (волонтери і бійці не вживають слово «останній», боячись, щоб він дійсно не став останнім) завіз танкістам харчі, дитячі малюнки і такий необхідний дальномір, на який гроші збирали три місяці. Кожну свою поїздку фіксує на відеоплівку. Юні гості бібліотеки вражено дивилися на розбомблені сепаратистами дороги, мости, військову техніку, шахту «Бутівська», де зараз окопалася танкова рота, спартанські умови життя у бліндажах. Слухали розповіді бійців про бойову службу, про підступність ворога, надію на перемогу.

  Священики УПЦ Київського патріархату Іван Кречківський і Михайло Іжик розповіли про поїздку в прифронтову зону, де вони якийсь час були капеланами, здійснювали богослужіння, сповідали і причащали воїнів. Запевнили, що там, на фронті, атеїстів немає. Віра в Бога додає хлопцям сил і укріплює віру в перемогу.

  Ольга Безклінська, завідуюча відділом фортепіано музичної школи №3 і голова Всеукраїнської асоціації музикотерапевтів разом зі своєю колежанкою Людмилою Глущенко, заслуженим працівником культури України побували в шахтарському містечку Новогрудівка, селі Карлівка, місті Слов’янську, де для бійців влаштовували концерти, привозили подарунки від білоцерківців. Студенти і школярі не могли повірити в те, що наші герої на блокпостахуміють веселитися, співати, танцювати, проте переконалися, продивившись відео.

  Зустріч закінчилися, а розчулені побаченим і почутим юнки і юнаки оточили волонтерів щільним кільцем та продовжили спілкування.

  Людмила Чупак, завідуюча Центральною міською бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше