• “Молодь: уроки права − уроки життя” “Молодь: уроки права − уроки життя” “Молодь: уроки права − уроки життя” “Молодь: уроки права − уроки життя” “Молодь: уроки права − уроки життя”

  "Що більше у дитини волі,
  то менше необхідності у покараннях.
  Що більше похвали, то менше покарань”
                      Я. Корчак
      "Знання права заслуговує найбільшої поваги”, −цю чудову думку в свій час висловив знаменитий юрист Стародавнього Риму  Ульпіан.
      28 березня  відбулася зустріч працівників Центральної міської бібліотеки з учнями ДПТНЗ "Білоцерківський професійний ліцей”.
      Маргарита Зубкова звернула  увагу підлітків  на знання  законів,  уміння оцінити свої вчинки та підвищити  загальний  рівень  правової грамотності, провела огляд періодичних видань про права людини і модернізацію Конституції України. Особливий наголос бібліотекар  зробила на правопорушеннях серед  дітей у Білій Церкві за 2015рік, використовуючи матеріали, надані службою у справах сім’ї  та молоді.
      Валентина Самардак розповіла про першу в історії українського народу Конституцію гетьмана Пилипа Орлика, яка була ухвалена 5 квітня 1710р.
      Ольга Соломаніна  прокоментувала  статті  Конституції України про права, свободи та обов’язки  громадянина.
  Бліц-турнір "Ти і закон” виявив рівень правових знань учнів, які  впевнено відповідали на всі запитання.
      Підлітки  уважно переглянули  відео-фільм "Спілкування з поліцією” та  познайомилися з книгами, представленими на книжковій виставці "Правовий простір молоді”.
   
  Маргарита Зубкова, провідний бібліотекар ЦБ.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше