• Книги не дають сумувати

  Книги не дають сумувати Книги не дають сумувати Книги не дають сумувати Книги не дають сумувати Книги не дають сумувати


   

  З яким нетерпінням ми чекаємо красуню Весну, коли все навколо прокидається від сну, цвіте та радіє. Для шанувальників книги весна особлива тим, що під час шкільних канікул приходить свято шанувальників книги – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Не залишилися осторонь свята читання і бібліотекарі та юні користувачі філіалу №10. Цілий тиждень на маленьких читайликів чекали ігри, вікторини, майстер-класи знайомство з новими книгами тощо.

  Розпочався книжковий тиждень святом «Наша весела читацька родина». Разом із бібліотекарями діти поринули у подорож казковими стежками.

  Літературне лото «Вечір веселих запитань» зібрав активних четвертокласників БЗШ №5 та БНВО «Звитяга»

  Під час літературного вернісажу «Весняне мереживо у слові» діти почули цікаві факти про весну, дізналися, яке барвисте мереживо нашої мови, взяли участь у різноманітних конкурсах.

  Бенефіс «Читацьке сузір’я 2016» зібрав всіх, кого об’єднує любов до книги та читання, бажання більше знати і уміти. Розмова про книги продовжилася під час презентації «Читай книги, які стали подією». Приємно, що всі презентовані книги були взяті учасниками заходу для прочитання вдома.

  По традиції до Тижня дитячого читання були оформлені книжкові виставки «Новинки для книгоманів», «Книги для сучасних дітей», «З книгою до Країни знань», а для дітей , які вперше завітали до бібліотеки (учні БНВО «Звитяга») була проведена екскурсія книгозбірнею.

  Доповненням до заходів кожного дня була «Творча майстерня». Маленькі умільці під керівництвом бібліотекаря Альони Сушкевич виготовляли квіти, корзинку для солодощів, закладку для книг, жабку-царівну, жар-птицю в різних техніках.

  Весело і цікаво було в бібліотеці дітям, адже байдужих не було, книги ніколи не дають сумувати.

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше