• “ Пісні , як люди, мріють і живуть”

  Збірку під такою назвою готує до виходу у світ білоцерківський поет і композитор, заслужений працівник культури України Анатолій Кульчицький. Йому слово:


  - Цю збірку я сформував на свій розсуд із п`яти розділів. До першого ввійшли пісні, присвячені Україні, до другого - присвячені містам і селам Київщини. Третій розділ – пісні про кохання, четвертий – жартівливі пісні і п`ятий – “ Я хмельной есенинской строкой». Це вокальний цикл на вірші великого російського поета Сергія Єсеніна. Туди входять 12 пісень. А всього у збірці 100 пісень.

  - Коли ж відбудеться презентація книги?

  - У вересні в Українському фонді культури. Це пропозиція Бориса Олійника- нашого великого поета.Він же написав і передмову до пісенної збірки. У її презентації візьмуть участь столичні артисти, аматори з Білої Церкви, мої друзі і шанувальники творчості.

  - Чи велике місце у Вашій збірці відведено Білій Церкві і району?

  - Це кожна п`ята пісня, а загалом їх 20. Написані вони переважно на власні вірші. Деякі - на вірші Андрія Гудими, Леоніда Гажали, Володимира Дідківського та інших моїх друзів. Я думаю, що книга викличе великий інтерес в учнів і вчителів шкіл, де вивчається моя творчість. Тому що пісні про рідний край , про Україну конче необхідні нашій молоді. Виховувати її на поетичній і пісенній творчості – обов`язок кожного поета.

  Віктор Панченко

  Юр`ївська земля .- 2008.- 17 липня .- С.3  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше