• Квіти у дитячих долоньках

  Квіти у дитячих долоньках Квіти у дитячих долоньках

  Живі квіти прекрасні у будь-яку пору року. Вони завжди наповнюють наше життя яскравими фарбами, приносять сонячний настрій та позитивні емоції. Якщо живі квіти – чудове творіння природи, яким ми не перестаємо захоплюватися, то штучні – можуть виявитися справжнім витвором мистецтва в умілих руках майстра ібуквально ожити. Саме тому 24 березня бібліотекарі філіалу №2 для своїх користувачів провели майстер-клас з виготовлення дивовижних квітів з фетру.

  Для того щоб створити такі квіти необхідно мати різнокольорові аркуші фетру, ножиці, ґудзики, голку та нитки. За бажанням можна прикріпити до вже готової квітки шпильку та використати цей виріб як аксесуар до одягу, сумки, чи як оригінальний елемент інтер’єру. Квіти з фетру виглядають дуже гарно та надзвичайно ніжні на дотик.

  Протягом майстер-класу діти отримали уміння та навики роботи з фетром та мали змогу подивитися на вже готові різноманітні вироби з цього чудового матеріалу. Юні майстри вчилися вирізати пелюстки і листочки та скріплювати їх ґудзиками, прикрашали свої витвори сонечками і стразами. У майстер-класі взяли участь двоє хлопців, які не відставали від дівчаток у своїй майстерності та з захопленням творили дивовижні квіти для мам.

  Усі учасники майстер-класу радісно побігли додому із різнокольоровими квіточками у своїх долоньках, очікуючи на нову зустріч у бібліотеці.

   

  Юлія Животівська, бібліотекар філіалу №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше