• Близько 300 різних видань - щороку

  Такий творчий доробок бібліотек Київщини. Йдеться про методично – бібліографічні матеріали, покажчики , сценарії масових заходів тощо. Коментує Віра Вітько , заступник директора Київської обласної бібліотеки для дітей:


  Позитивним є те, що до випуску цих робіт долучилися і сільські бібліотеки - філіали. Ось лише деякі приклади. Хороші довідкові напрацювання до 75 – річчя голодомору в Україні підготували книгозбірні Білоцерківського району. А при створенні покажчиків “ Яви життя і звичності впливу”відзначилися працівники Ірпінської та Яготинської централізованих бібліотечних систем. Добірка “ Моя країна – моя Україна”- це результат роботи бібліотекарів Бородянського і Фастівського районів.

  Назвіть теми бібліографічно – методичних матеріалів?

  Бібліотеки Київщини готують матеріали на різні теми. Але підвищена увага приділяється популяризації художньої та краєзнавчої літератури. Зокрема, матеріалів із серії “Люди нашого краю” про знаменитих земляків, які народилися у тому чи іншому селі або певний час проживали в ньому. Йдеться насамперед про Катерину Білозір із Яготинського району, Марію Приймаченко з Іванівського, Миколу Зарудного - уродженця Сквирщини, Андрія Малишка – з Обухівщини. Крім того , добре знані у нас такі постаті, як Микола Лисенко, Кирило Стеценко, Григорій Сковорода, Марко Вовчок. Про них теж підготовлено достатньо матеріалу.

  Яким коштом вдається видавати методичні матеріали?

  На такі роботи використовуємо кошти із обласного та місцевого бюджетів, а також спонсорську допомогу. Для прикладу, Баришівська, Обухівська та Білоцерківська централізовані бібліотечні системи знайшли підтримку в керівників райдержадміністрації. А ще методичні матеріали видаються при допомозі авторів, яким присвячується напрацювання, та видавництв.

  Підготував Віктор Панченко

  Юр`ївська земля .- 2008 .- 17 липня .-С. 3  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше