• В гостях у «Смайлика»

  У бібліотеці-філіалі №6 продовжується Тиждень дитячого читання. Це чудова нагода привернути увагу дітей до книги, читання та бібліотеки, як скарбниці знань всього людства.

  Протягом тижня в книгозбірні проводяться різноманітні заходи. 23 березня читачі – учні 1-Б класу БЗШ №23 (класовод Ірина Пащенко) завітали до бібліотеки, щоб познайомитися із журналом «Смайлик».

  Разом із бібліотекарем Людмилою Романюк дітлахи мандрували сторінками журналу. Нудьгувати не довелося! Адже вони слухали веселі та повчальні історії, зустрілися із загадковими тваринами нашої планети, вчилися робити захоплюючі фокуси, разом із «Чомучкою для допитливих» шукали відповіді на свої запитання. А ще маленькі читачі мандрували лабіринтами і розгадували кросворди, головоломки і ребуси, загадки і шифровки. Найкмітливішими виявилися Вова Зіза, Аліна Поліщук та Віка Кузьомко.

  Зі «Смайликом» у діток була можливість вивчити англійську і навчитися робити із паперу фігурки-орігамі.

  «Читання – ось найкраще навчання» – стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами важко. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. Щоб не сумувати під час шкільних канікул юні читайлики взяли книги для домашнього читання.

  Свято книги у бібліотеці-філіалі №6 продовжується. Запрошуємо юних книголюбчиків та казкознавчиківдо книгозбірні для участі у програмі Тижня дитячого читання.

   

  Світлана Шута, провідний бібліотекар філії №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше