• Незвичайне диво природи

  Незвичайне диво природи Незвичайне диво природи

  22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернення уваги до надзвичайної важливості водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку людства. Здається, що нічого нового ми вже не дізнаємося про воду, проте вона таїть в собі ще мільйони загадок.

  З цікавими і невідомими фактами про цей незвичайний витвір природи познайомила учнів 2–3-х класів СПМШ №16 бібліотекар філіалу №9 Тетяна Сєроус, продемонструвавши відео загадкових явищ, таких, як наприклад: водоспади, льодовики, припливи і відпливи, цунамі і гейзери. Читачі відгадували загадки, знайомилися з прислів’ями і приказками про іній, сніг, дощ, веселку, росу, туман.

  Тренінг «Вода як джерело небезпеки» провела завідуюча філіалом Катерина Волинець. Діти у своїх малюнках показали, як потрібно поводитися на ставку, річці, морі. Крім того, вони загадали бажання – побувати цього літа на відпочинку біля моря разом зі своєю родиною. «Мої мрії обов’язково здійсняться», – так кожна дитина підписала свій малюнок.

   

  Світлана Могорит, зав. сектором філіалу №9.

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше