• Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято! Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято! Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято!

  Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався!

  Цьогоріч він співпав з Міжнародним днем лялькаря! Це – одна з найцікавіших професій, пов’язаних із казкою, мріями, радістю та дітьми. Читачі його люблять і чекають з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового та лялькового розмаїття. Зустрічі з найулюбленішими письменниками, книжкові іменини, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, театральні вистави, майстер-класи, презентації – і все це супроводжується приємними несподіванками.
   
  В бібліотеці №1 тиждень дитячого читання розпочався змаганням – читанням вголос «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято!».
   
  В змаганні брали участь найактивніші читачі та вихованці ЦСПРД «Злагода».
  Діти люблять змагатися, кожен хотів прочитати краще за свого товариша, тому з задоволенням читали запропоновані бібліотекарями книги. Переможці отримали право сфотографуватися з персонажами лялькового театру «Казкарик» та безпосередньо взяти участь у виставі «Звірята лікують книгу».
   
  Це була приємна несподіванка для дітей. Для них ляльки – це уособлення щастя, чарівництва і гармонії. Це – справжній Всесвіт загадковості і фантазії, який вражає уяву дітей різноманітністю інсценованих сюжетів, зачіпає нотки захоплення в душі кожної дитини. Змагання закінчилися, а свято Книги триває.

  Олена Крищенко, провідний бібліотекар філіалу №1.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше