• Мій край, моя історія жива

  Мій край, моя історія жива

  Вода цілюща б’є із джерела,

  Тече життя крізь будні і крізь свята.

  Лиш на стежках любові і добра

  Суть майбуття ми можемо пізнати.

   

   

   

   

  Ніщо на світі не вічне… Усе минає, проходить, стираючись невблаганним часом. Та на щастя справжнім порятунком від забуття і зникнення є людська пам’ять. Вона мусить усе закарбувати і переповісти наступним поколінням. Саме це робить і прагне надалі робити Євген Анатолійович Чернецький – кандидат історичних наук, краєзнавець, журналіст, завідувач інформаційно-краєзнавчим відділом Білоцерківської міської ЦБС, співробітник краєзнавчого музею та музею-садиби І.Козловського, зустріч з яким організували та провели працівники бібліотеки-філіалу №6 для десятикласників (класний керівник Ольга Суртмач) в БЗШ №21.

  На початку заходу Надія Гаврилова, завідувачка філії №6, розповіла присутнім біографію та ознайомила з науковою, видавничою та журналістською діяльністю гостя. Відомий краєзнавець поділився своїм багатим досвідом, розповів про цікаві моменти життя. Головною темою розмови стали скарби і підземні ходи Білої Церкви.

  Зустріч з Євгеном Чернецьким була надзвичайно цікавою та насиченою. Учні отримали багато корисної інформації, активно ставили запитання, обмінювалися думками. Присутні цікавилися й тим, чому основним напрямком наукових інтересів Євгена Анатолійовича є генеалогія та демографія. Отримавши вичерпну відповідь десятикласники подякували Євгенію Анатолійовичу і виявили бажання ознайомитися з науково-дослідницькими працями краєзнавця.

   

  Ірина Скрох, бібліотекар БЗШ №21.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше