• Розсипи бісерних скарбів

  Розсипи бісерних скарбів Розсипи бісерних скарбів Розсипи бісерних скарбів Розсипи бісерних скарбів Розсипи бісерних скарбів

  18 березня у малій виставковій залі «Арт-простори 96» для широкого загалу користувачів представлена виставка бісерних фантазій Самусенко Лесі Анатоліївни.

  Тендітні пелюстки, ніжні листочки, мініатюрні деревця-бонсай виглядають наче живі! Цю красу створила молода самодіяльна майстриня з маленьких бісеринок. Про бісерне рукоділля Леся Анатоліївна знала ще з дитинства, що ним можна вишивати, плести ґердани, оздоблювати одяг, а про те, що з бісеру робляться красиві об’ємні квітки довідалась чотири року тому. Її донечці Софії подарували набір для бісерного рукоділля, з якого можна зробити чарівну троянду. Але маленька вертуха не проявила до нього цікавості, і набір на невизначений час зайняв своє місце у шафі.

  Одного дня пані Леся натрапила на нього і вирішила спробувати зробити троянду сама. Їй це вдалося. Заняття бісером настільки захопило, що жінка почала купувати книги, шукала інформацію в Інтернеті, дивилася відеоуроки.

  «Щоб зробити виріб з бісеру своїми руками не потрібно ніяких складних пристосувань і тривалого навчання. Цей дуже захоплюючий вид рукоділля вимагає тільки натхнення, уваги, акуратності», – говорить майстриня.

  Фантазії пані Лесі різнопланові: картини, вишиті бісером вражають, деревця та квіти дивують. Кожну вільну хвилину майстриня приділяє бісероплетінню. У цьому вона знаходить втіху для своєї душі.

  Леся Анатоліївна працює вихователем у ДНЗ №22 «Ластівка». Своє вміння вона передає і маленьким дошкільникам. Бо під час роботи з бісером у дітей розвивається дрібна моторика рук, тренується посидючість, творча уява. Свої роботи пані Леся виставляла за місцем роботи, провела не один майстер-клас.

  Сьогодні вже і її донька вправно володіє малесенькими намистинами, має свої роботи.

  Працівники нашої бібліотеки ґрунтовно вивчають вподобання своїх користувачів, сприяють підбору потрібних друкованих видань. Адже кожна виставка наших користувачів несе стільки позитивних емоцій, що відвідувачі і самі починають творити. Бо, якщо ви відкрита для всього нового людина, бажаєте навчитися робити бездоганні вражаючі речі і творите, тоді мала виставкова зала нашої книгозбірні завжди відкрита для вас!

  Ксенія Гнуда, зав. філією №3.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше