• Серця відкриті для людей Серця відкриті для людей Серця відкриті для людей

  Роль волонтерів оцінити дуже складно, адже зусилля кожної людини, яка добровільно взяла на себе зобов’язання безкорисливо допомагати іншим, не звертаючи уваги на особисті проблеми, є безцінними. Особливо зараз, коли кожен з нас переживає за події, які відбуваються на сході нашої країни.

  Добровільні помічники роблять все можливе, щоб хлопці на передовій відчували народну підтримку. Не заради себе – заради завтрашньої України. Усіх волонтерів об’єднує любов до України, вболівання за долю вояків, які не шкодуючи свого життя, захищають всіх нас від агресії ворога.

  Нещодавно працівники бібліотеки-філіалу №10 організували та провели зустріч Костянтина Климчука – журналіста, голови «Молодої Просвіти» Білої Церкви, волонтера, який нещодавно повернувся з поїздки до зони АТО з вихованцями БНВО «Звитяга». Волонтер розповів, як чекають солдати на звістку з рідної сторони, як радіють підтримці, з якою любов’ю зберігають дитячі малюнки і обереги. Старшокласники переглянули відео репортаж, відзнятий Костянтином під час перебування на Сході.

  Розповідь волонтера зацікавила молодь і викликала багато запитань, на які були отримані змістовні і вичерпні відповіді.

  Зустріч з Костянтином Климчуком вселила надію і віру, що все у нас буде добре. Здоров’я і витримки Вам дорогі волонтери!

  Слава Україні!

   

  Ганна Нагорна, зав. філіалом №10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше