• Жіночо-квітковий вернісаж

  Жіночо-квітковий вернісаж Жіночо-квітковий вернісаж Жіночо-квітковий вернісаж Жіночо-квітковий вернісаж Жіночо-квітковий вернісаж

  3 березня в міські виставковій залі бібліотеки-філії №8 відкрилася одна із найяскравіших і цікавих виставок, яка згуртовує всіх художників міста – виставка-конкурс з присмаком весни «Квіти серед квітів». Той хто знайомий з цією доброю традицією, з нетерпінням чекаютьна це мистецьке дійство з прекрасними картинами і чудовою музикою. Так ми зустрічаємо весну і свято 8 Березня. На суд журі і глядачів цього року представили свої роботи 25 учасників, 20 з них жінки.

  Голова райдержадміністрації Вадим Маршалок привітав місто із цікавою виставкою, яка несе не тільки гарний настрій, а глибоко проникає в підсвідомість, адже культура має велике значення у вихованні громадянина.

  Журі визначили переможців конкурсу і заслужений художник України, головний спеціаліст міського відділу культури і туризму Олександр Жарко привітав майстрів пензля із вдалою виставкою, авторам найцікавіших робіт вручив дипломи від міського відділу культури.

  Отож переможцями стали: в номінації «Портрет»: Тетяна Губрій, Тетяна Матвієнко, Ольга Мілейко.

  В номінації « Натюрморт»: Каріна Родіонова, Ірина Шевченко, Тетяна Чупис.

  Мелодія картин і музичні композиції для саксофона у виконанні викладача школи мистецтв №4 Інни Кухаренко, які прозвучала на відкритті виставки, створили неповторний святковий настрій, що буде зігрівати кожного хто відвідає виставку до 20 березня з 10-00 до 18.00, за адресою вул. Леваневського, 55.

  Любов Михайлюк.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше