• «Правда і міфи про Кобзаря» у центральній бібліотеці

  «Правда і міфи про Кобзаря» у центральній бібліотеці

  1 березня у читальній залі центральної бібліотеки відбулася презентація нового літературознавчого доробку Таїни Братченко «Правда і міфи про Кобзаря», у якій авторка намагається відкрити або спростувати деякі факти з життя і творчості Тараса Шевченка, які замовчувалися або перекручувалися науковцями за радянських часів.

  Ведуча заходу директор міської ЦБС Раїса Григоренко представила нову збірку письменниці, звернувши увагу присутніх на книжкову виставку «І кожне слово в ній іскриться» та познайомила з творчістю Таїни Іванівни.

  Письменник Андрій Гудима привітав літераторку з виходом книги та розповів про свій внесок у її народження.

  Завідувача відділом інформаційно-краєзнавчої роботи ЦБС Євгена Чернецького цікавила наукова сторона збірки. Пан Євген був приємно вражений тим, як авторка зуміла гідно обійти «підводні рифи» та рекомендував книгу читачам бібліотек.

  Працівники центральної бібліотеки: зав. відділом обслуговування Тетяна Кириленко та головний бібліотекар Любов Вилегжаніна у своїх виступах розповіли про співпрацю із Таїною Іванівною, детально охарактеризували нове видання, розповіли про його практичну цінність у роботі з користувачами.

  Професійно проаналізувала книгу Людмила Гордєєва, філолог, керівник гуртка словесності відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, співавтор підручників з української мови.

  Наприкінці заходу слово взяла авторка, яка розповіла, що спонукало її провести своєрідне журналістське дослідження щодо невідомих фактів з життя і творчості великого поета.

  Учасники презентації подякували письменниці за цікаву зустріч та побажали подальших творчих успіхів.

   

  Олена Дученко.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше