• Семінар бібліотечних працівників

  Семінар бібліотечних працівників Семінар бібліотечних працівників

  Нещодавно у центральній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників «Підведення підсумків роботи ЦБС за 2015 рік та основні напрямки роботи міських бібліотек у 2016 році».

  Згідно плану роботи, семінар розпочала директор ЦБС Раїси Григоренко доповіддю про роботу ЦБС у 2015 році. В рамках семінару, під час Години подяки, вона відзначила журналістів місцевих ЗМІ, що надають інформаційну підтримку книгозбірням.

  Завідувач відділом інформаціоно-краєзнавчої роботи Євген Чернецький звітував про роботу відділу, свої напрацювання та плани.

  Тетяна Ніконенко, зав. відділом комплектування та обробки літератури, зробила аналіз стану книжкових фондів ЦБС, розповіла про джерела комплектування, нові надходження, передплату періодичних видань, вивчення та використання книжкового фонду.

  Головний методист відділу методичної та бібліографічної роботи Олена Бульда підвела підсумки професійних конкурсів 2015 року, а Раїса Павлівна Григоренко відзначила переможців дипломами, грамотами та подарунками.

  Олександра Нагорна, головний бібліотекар методвідділу ознайомила присутніх із буктрейлерами, які створили працівники ЦБС у 2015 році.

  Консультацію з питань медіаграмотності підготувала та провела провідний бібліограф Тетяна Качанова. Методичну консультацію з патріотичного виховання у бібліотеках запропонувала учасникам семінару Олена Бульда. У зв’язку із проголошенням 2016 року – Роком англійської мови, Олександра Нагорна окреслила колегам план роботи в цьому напрямку.

  Завідувачка методичним відділом Олена Дученко розповіла про сучасні бібліотеки, їхні ресурси, послуги та партнерство.

  Під час обміну досвідом про місце бібліотеки у житті міської громади, про роботу своїх книгозбірень розповіли: завідувачки центральної бібліотеки Людмила Чупак, бібліотеки-філії №3 Ксенія Гнуда, філії №4 Світлана Линник, бібліотеки №6 Надія Гаврилова та філії №8 Світлана Хмільова.

  Сподіваємося, 2016 рік принесе нові здобутки та перспективи у роботу ЦБС.

  Олена Бульда.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше