• Мова усіх нас єднає Мова усіх нас єднає

  «Мова усіх нас єднає» – під таким гаслом у бібліотеці-філії №4 відбулося літературно-музичне свято, присвячене Міжнародному дню рідної мови. На захід завітали шестикласники БСШ №13 разом із вчителем української мови та літератури Ярославою Щур та шкільним бібліотекарем Іриною Співак.

  Діти прослухали цікаву розповідь про історію виникнення свята, мали змогу дізнатися корисну інформацію про особливості рідної мови. Завідуюча бібліотекою Світлана Линник нагадала юним читачам, що рідну мову треба шанувати й берегти. Для цього, перш за все, розмовляти рідною мовою, вивчати її, читати книжки. Чим більше ми читаємо рідною мовою, тим краще її знаємо. Маленькі мовознавці пригадали прислів’я і приказки про мову, відгадували загадки, складали анаграми, слухали українські народні пісні та пісні про Україну та рідну мову.

  Вірші українських авторів декламували Ірина Яремчук, Анна Вдовика, Дмитро Чичук, Калюжний Олександр, Олександра Юрченко, Вікторія Дзигунська. Учасники заходу взяли участь у мовній вікторині «Юні філологи», іграх, цікавих та пізнавальних конкурсах.

  Також увагу користувачів привернула книжкова виставка «Краса і багатство українського слова».

  Ірина Тупчій, бібліотекар філії №4.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше