• “А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес” “А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес” “А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес” “А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес” “А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес”

         День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. До цієї події в центральній бібліотеці для  дітей 19 лютого відбулася година-реквієм "А сотня сніжинок гарячих сльозами стікала з небес”.
         Захід було розпочато з Молитви за Україну та перегляду відеоролику "Герої не вмирають”. Учні БЗШ №11 уважно слухали розповідь бібліотекаря ЦДБ Антоніни Даценко "Пам’яті героїв майдану”, в хронологічній послідовності розкрила трагічні події, що відбулися в Києві на Майдані в 2013-2014 роках, події, які сколихнули світ, змінили хід історії.
        Запрошений на захід учасник АТО Олександр Романчук, навів приклади надзвичайно мужніх історій своїх друзів-побратимів, справжніх патріотів України, які віддали найцінніше – свої життя під час Революції гідності, відстоюючи права і свободи людини та Європейське майбутнє України.
         Фотовиставка "Небесній сотні – шана й молитви” нагадала імена героїв, які, журавлиним ключем полинули у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями... Патріотично зворушливі поетичні рядки у виконанні юних читачів ЦДБ Карини Лозко та Маргарити Байларової не залишили байдужими нікого з учасників заходу. Пам’ять про загиблих на барикадах Майдану вшанували хвилиною мовчання.

     
      Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.       Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше