• Розмова з дітьми на недитячу тему

  Як говорити з дітьми про драматичні події в Україні, про війну та мир? На це питання дають відповідь книга Христини Лукащук «Казка про Майдан» та книга-картинка «Війна, що змінила Рондо» творчої майстерні «Аґрафка». Ці книги презентували працівники бібліотеки-філії №5 для читачів – учнів 5-Б класу БЗШ №6.

  «Казка про Майдан» розповідає дітям про створення України, її самобутність та неповторність та про події, які відбулися 2013 року на Майдані доступною мовою у казковій формі. Сучасне оформлення пробуджує цікавість та закликає до читання, а ікона «Покрови» Романа Зілінка на обкладинці книги є своєрідним оберегом України та українців.

  Книга-картинка «Війна, що змінила Рондо» розповідає дітям про те, як важливо єднатися у боротьбі проти спільного ворога. На прикладі трьох казкових героїв, які створивши машину світла перемагають страшну війну, діти вчаться підтримки, єднання, співчуття, дружби. Книга отримала спеціальну відзнаку журі у категорії «Нові Горизонти» (Bologna Ragazzi Award 2015). «Війна, що змінила Рондо» увійшла до щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки – 2015» («White Ravens 2015»), також є переможцем премії «ЛітАкцент року» у номінації «Поезія і проза для дітей» (2015).

  Школярі захоплено слухали уривки із книг та читали патріотичну поезію.

  Мирослава Пациаді.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше