• Афганістан – біль душі та пам’ять серця

   

  15 лютого відзначається річниця виведення військ з Афганістану та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто поліг в афганських ущелинах. Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Чужа війна, незрозуміла та непотрібна. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які були свідками й учасниками воєнних подій.

  15 лютого для читачів-учнів БЗШ №11 бібліотекарі філіалу №2 провели годину пам’яті «Афганістан – біль душі та пам’ять серця». На зустріч завітали наші земляки воїни-афганці Віктор Смірнов та Михайло Авдєєв. Ветерани згадували події тієї страшної війни, своїх бойових побратимів. Розповідали про військову службу, людську честь. За кожним воїном-афганцем – свій життєвий подвиг, своя доля.

  Учасники заходу мали можливість ознайомитися з тематичною викладкою літератури «Час і досі не загоїв рани – цей одвічний біль Афганістану». Бібліотекарі звернули увагу на книгу-реквієм Анатолія Гая «Біла Церква – Афганістан – Вічність…», присвячену пам’яті білоцерківців, яких забрала афганська війна.

  Найвищою нагородою для тих, хто повернувся – життя, а для загиблих – пам’ять. Учні вручили ветеранам квіти та побажали миру рідній Україні.


  Галина Стадник, зав. філіалом №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше