• Літературний десант у Білій Церкві Літературний десант у Білій Церкві Літературний десант у Білій Церкві Літературний десант у Білій Церкві Літературний десант у Білій Церкві

  Як ми повідомляли раніше, видавництво "Фонтан казок”, гасло якого – "Фонтан казок – щоб напувати мрії", з метою привернення уваги до проблем комплектування бібліотек України книгами для дітей українських авторів, запровадило соціальну акцію-конкурс "БІБЛІОФОНТАН-2015”.

  У конкурсі, який проводився з 1 березня до 30 листопада під девізом "Добрі книжки – у добрі руки, взяли участь бібліотеки зі всієї України. Приємно, що переможцем листопада 2015 року стала Центральна бібліотека для дітей Білоцерківської міської ЦБС.
  Згідно умов акції, переможець місяця мав змогу безкоштовно отримати повний комплект книжок видавництва, напередодні Нового року ЦДБ отримала у подарунок 35 книг. Але головним подарунком для книгозбірні та маленьких читайликів нашого міста стала зустріч з авторами улюблених книжок, яка відбулася у читальній залі бібліотеки 11 лютого.

  Саме цього дня до ЦДБ завітав літературний десант представників видавництва у складі популярних сучасних українських письменників: Івана Андрусяка, Сашка Дерманського, Олега Чаклуна, Юрія Бедрика.

  Гамірно та весело було у книгозбірні. Разом із малечею до казкового світу поринули й шановані гості – начальник міського управління освіти і науки Юрій Петрик та радник міського голови Сергій Бурлака, вчителі й бібліотекарі. Школярики впізнавали себе в "антилопках” та "пантерках”, дорослі пригадували, як свого часу збирали до дитячих садочків своїх "черепашенят”. Головний редактор видавництва – Іван Андрусяк тішив присутніх дотепними жартами, ілюстрував виступи колег за допомогою іграшкового слона та пропонував читачам уважніше роздивитися різноманітні ілюстрації до книжок видавництва, якими була прикрашена читальна зала книгозбірні.

  Другокласники БЗШ №11 підготували для гостей віршовані привітання, а директор міської ЦБС Раїса Григоренко подякувала літераторам за цікаву зустріч та подарувала книгу завідуючого відділом інформаційно-краєзнавчої роботи ЦБС, кандидата історичних наук Євгена Чернецького "Історія Білої Церкви: події, постаті, життя”.

  Після зустрічі у бібліотеці письменники презентували свої твори та книги видавництва у навчальних закладах Білої Церкви.

  Іван Андрусяк зустрівся із учнями БЗШ № 11 та БЗШ №4. Юрій Бедрик завітав до БСШ № 1, а Сашко Дерманський та Олег Чаклун стали гостями БЗШ №5, колегіуму та СПМШ № 16.

  Хочеться подякувати літераторам за цікаві та змістовні зустрічі й побажати маленьким білоцерківцям читати як найбільше книжок, адже, як кажуть, "ліки від дурості вже давно існують – це книги”.

  Олена Бульда.

   

   
   
   
   
   
   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше