• Шановні читачі!


        Доводимо до вашого відома, що невдовзі Центральна міська бібліотека на 95-му році життя може припинити своє існування.
        Справа у тому, що книгозбірні, яка пережила навіть нацистську окупацію сьогодні в усній формі було запропоновано звільнити приміщення задля відкриття Центру надання адміністративних послуг.
        Доволі дивне рішення, враховуючи, що 13 жовтня 2015р. Президент України підписав Указ Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, згідно якому робота бібліотеки спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді, що є одним із пріоритетних напрямів діяльності книгозбірні щодо розвитку громадянина як високоморальної особистості, яка плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатна реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства, сповідує європейські цінності, готова до виконання обов`язку із захисту Батьківщини, незалежності та територіальної цілісності України.
        Так, відкриття ЦНАП важлива та потрібна справа, але чи не є важливим виховання патріотів, які відчуватимуть свою українскість не тільки вбираючись у вишиванки, а читаючи Шевченка та Стуса, беручи участь у конкурсах читців-декламаторі, зустрічаючись у стінах бібліотеки з видатними письменниками. Я теж хочу швидко та без черги отримувати довідки, але я хочу бачити розумні та небайдужі очі нашої молоді, хочу читати про Білу Церкву не в контексті “Тітушок”, а як про сучасне європейське місто, однією із візитівок якого є Центральна міська бібліотека.
        Дорогі друзі! Просимо вашої підтримки. Не дамо знищити один із провідних закладів культури Білої Церкви.

  Олена Бульда.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше