• Різдвяні зустрічі в бібліотеці

        5 січня в бібліотеці-філіалі №10 відбулися традиційні різдвяні зустрічі «Різдвяною стежиною до щастя і добра». Вже вкотре у  святковій  читальній залі зібралися читачі – ветерани Другої світової війни та ветерани праці.
        Зі щирими вітаннями з нагоди Новорічно-різдвяних свят та Дня визволення Білої Церкви від фашистських загарбників звернулися помічник депутатів міської ради Андрія Короля та Олександра Ореховського, за матеріальної підтримки яких відбулася зустріч, Ольга Ламкіна та завідувачка книгозбірнею Ганна Нагорна.  Найтепліші слова вітань  почули гості від директора Білоцерківської міської ЦБС Раїси Григоренко.
        Святкову атмосферу цього дня створювали колядки і народні пісні у виконанні народного вокального ансамблю бібліотечних працівників «Калина» під керівництвом Олександра Давиденка.
   

        Бібліотекарі тісно співпрацюють з Радою ветеранів мікрорайону №1, тому  до таких зустрічей готуються особливо ретельно. Саме тому кожна наша зустріч  приносить щось нове та цікаве, але завжди залишається незмінною атмосфера радості, добра і взаємоповаги. Як  годиться  свято закінчилось частуванням ветеранів.

                                                            Ганна Нагорна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше