• Новорічні забави в ЦДБ

        Під час новорічно-різдвяних свят, коли сяють вогні та ялинкові прикраси, домівки наповнюються запахами хвої, а все навколо стає казково-чарівним, кожен з нас чекає на диво…
        Січень – винятково багатий, веселий та радісний,  вирізняється своєю особливою обрядовістю, фольклорним багатством, етнографічною оригінальністю.
  Днями до Центральної бібліотеки для дітей на новорічно-різдвяні забави завітали діти зі сходу України, які разом із своїми батьками переїхали до Білої Церкви. Господиня книгозбірні Олена Корнієнко запропонувала малечі екскурс-вояж «Відчуйте атмосферу зимових свят разом з нами!», під час якого  розповіла неймовірно красиві легенди, різдвяні історії й мудрі казки. Гості залюбки мандрували залами книгозбірні, знайомилися із літературою, яка експонувалася на виставках-інсталяціях «Книжкова завірюха», «Сяйво зимових свят», «Побажання від мавпочки», «Зимова феєрія». А потім поринули у чарівний світ казки, переглянувши лялькову виставу «Мудрий їжак».
       

        Членкині громадської організації «Украинцы Востока» Олена Майборода, Наталія Редько та Олена Руденкова долучилися до свята та запропонували дітям взяти участь у майстер-класі з виготовлення різдвяних подарунків. Святкові віночки, різдвяні янголи та ялинки з цукерок, зроблені учасниками дійства, ніби випромінювали тепло. Жінки зауважили: «Ми дуже хотіли поділитися з дітками тим, що вміємо. А ще, відволікти від буднів і налаштувати на прийдешні свята. Ми й досі віримо в чудеса і тому прагнули зробити добру справу, щоб зігріти, хоча б одне дитяче сердечко... Та й самі ми отримали колосальний заряд любові від дітей”.  
        Маленькі гості книгозбірні з радісними усмішками та ошатними іграшками-прикрасами в руках почимчикували додому та пообіцяли обов`язково повернутися, адже у бібліотеці ще так багато цікавого.

  Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше