• Бібліотека №6 на шляху до Нового року!

          Незабаром Новий 2016 рік. Усі намагаються підготуватися до свята якнайкраще: купують подарунки для рідних та близьких, прибирають оселі, прикрашають  ялинку. Готуються і працівники бібліотеки-філіалу №6 разом із своїми користувачами. В книгозбірні працює «Майстерня Діда Мороза».
          Разом із дітлахами бібліотекарі провели майстер-клас із виготовлення новорічних сувенірів, витинанок, малювали композиції до новорічно-різдвяних свят, розфарбовували новорічні прикраси для дому та кухонні дощечки для подарунків під час мистецької  години.
          Завершальним етапом підготовки до Нового року стало відкриття традиційної виставки новорічно-різдвяних листівок «Нова радість стала». Загалом було представлено 100 листівок. Найактивніші учасники виставки – вихованці ДНЗ №27 «Червона шапочка», учні 4-А класу БЗШ №23, група «Пізнайко» ДНЗ №8 «Золотий півник». Усі роботи цікаві та різноманітні. Кращі з кращих будуть представлені на загальноміській виставці у бібліотеці-філіалі №9. Сподіваюсь, що листівки наших користувачів посядуть гідне місце серед робіт читачів інших бібліотек.

    Н.Гаврилова, завідуюча філіалом №6.


    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше