• Бенефіс читача

  Коли йдеться про бенефіс, ми , звичайно, уявляємо собі зірок шоу - бізнесу, заслужених акторів, художників, тобто, людей публічних, знаменитих, імена та прізвища яких добре знані кожному пересічному громадянину. Працівники дитячих бібліотек нашого міста вже не один раз дивували нас своїми оригінальними ідеями та винаходами, намагаючись урізноманітнити свою роботу цікавими заходами та творчим ставленням до процесу привернення уваги школярів до читання, виховання любові до книги.


  Саме з такою метою 19 травня, у бібліотеці-філіалі№9. з великим успіхом пройшов перший в історії міста Біла Церква "Бенефіс читача". "Навіщо стільки пафосу?",-можете запитати ви, але ж, в наш час, на фоні "тотального негативу", приємно побачити дітей, які люблять читати книжки, малювати, вміють висловлювати свої думки, сперечатися. Учениця 4-Г класу ЗОШ№6 Липовенко Юлія змалечку закохана у книги. Саме вони допомагають дівчинці добре навчатися, перемагати на різноманітних конкурсах .Провідниками у бурхливому книжковому морі для Юлі стали працівники бібліотеки-філіалу№9.Вони знайомі вже багато років, стали справжніми друзями і вирішили відзначити одну з найкращих своїх читачок, а саме-влаштувати в бібліотеці "бенефіс читача". Свято вдалося. Юля розповідала про свої улюблені книжки, ділилася враженнями, навіть провела літературну вікторину, яку сама розробила. Гостями свята були учні 4-Г класу ЗОШ№6, та їх вчителька, Ганна Володимирівна Кікало. Було дуже приємно бачити розумних, небайдужих дітей. А їх вчителька нагадувала улюблену героїню Юлі-Мері Попінс, "ідеальну виховательку"дітей.

  Бібліотекар молодшого відділу Чередник Галина Іванівна представила присутнім юну читачку. Діти ознайомилися з улюбленими книжками Юлі, побачили різноманітні дипломи та грамоти, які належать дівчинці.Аналіз читацького формуляру, художньої творчості дівчинки зробила бібліотекар Тетяна Михайлівна Ковалінська. Завітали в гості до малечі ще й Мальвіна та Буратіно разом з ляльковим театром та акторами-бібліотекарями Іриною Зборовською і Світланою Могорит. Розмова велася про бережливе ставлення до книги, про те, як лікувати "хворі" книжки та попереджати їх "хвороби" .Всі присутні зосталися задоволені. Час пролетів так швидко, що було шкода, що свято скінчилося. Всі діти отримали пам'ятки читача, а винуватиця свята, Липовенко Юля, була нагороджена заохочувальними призами та шаленими оплесками присутніх.

  Напередодні шкільних канікул хочеться привітати всіх маленьких читачів нашого міста та запросити їх протягом літнього відпочинку не забувати стежку до бібліотеки. Хто знає, можливо наступний "бенефіс читача" буде саме ваш?

  Головний бібліограф ЦДБ Бульда О. В.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше