• Бібліотека. Іван Дригало. Астрономія. Котигорошко

        У бібліотеці № 10 знову гамірно. Цього разу білоцерківці зібралися на презентацію першої книги Івана Дригало «Астрономічні пригоди Котигорошка». Іван знаний у місті як учасник «Битви екстрасенсів» та фронт-мен групи «Мурени», а тепер ще і як філософ та літератор.
        Можливо комусь видасться дивним таке поєднання: улюблений казковий герой українського народу Котигорошко та астрономія. Проте в образі хлопчика, що постав із горошинки, народом втілені не лише такі риси як богатирська сила, стійкість у боротьбі проти ворогів, але й вірність, кмітливість. Недарма сучасні міфоаналітики інтерпретують горошину, як космологічне та пізнавальне ядро. Котигорошко – маленька частинка у морі багатого українського фольклору. Навіть дорослим не завадить прочитати та вникнути у зміст, у саму глибину народної казки. Та якщо комусь захочеться дізнатися більше, поглянути на відомих героїв з абсолютно іншого боку, то обов`язково прочитайте «Астрономічні пригоди Котигорошка». Під час ознайомлення з цим твором читачі, абсолютно точно, перенесуться у інший вимір, відкриють для себе інший світ, дізнаються як покращити своє життя. У книзі Іван написав такі слова: «… не треба звинувачувати когось у наших буденних негараздах, адже самі маємо влаштовувати своє життя… А що зробив кожен із вас для поліпшення ситуації? І хоча багато людей цілком розуміють неправильність своїх дій, проте змінювати щось їм уже не під силу». І у цьому твердженні автор абсолютно правий. Він ненав`язливо закликає людей до вдосконалення та розвитку.

   

   

   


      

         Ті, кому пощастило узяти до рук книгу ще до презентації, поділилися своїми враженнями із потенційними читачами. Можна сказати точно, що байдужими цей твір не залишив нікого. Навпаки, змусив гортати сторінки ще і ще, перечитувати, порівнювати, дивуватися, дивитися на казку та на буття іншими очима. Прочитати і забути цю книгу неможливо. Вона стане настільною для кожного, хто бажає розвитку та гармонії.
        Під час презентації не обійшлося без приємних сюрпризів. Перший – нагородження переможців фотоконкурсу, присвяченого виходу книги. Другий – живе виконання авторських пісень разом із другом Віталієм Ковальським. Третій – козацький хліб, спечений за рецептом Івана Дригало. Четвертий – спілкування віч-на-віч з Іваном.
        Вражень від зустрічі з талановитими людьми завжди багато. Але цього разу хотілося слухати, відчувати, спілкуватися ще і ще… Є надія, що ця зустріч з Іваном у бібліотеці була не останньою і усі, хто не зміг завітати на презентацію, матимуть можливість побачити Івана Дригало на власні очі та поспілкуватися з цікавою особистістю.

                              Олександра Нагорна.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше