• Ялинка новорічних бажань

        Свято Нового року – це час, коли особливо хочеться вірити в казку,  здійснення найзаповітніших мрій та бажань. Кажуть: під Новий рік, що не побажаєш – все завжди збувається. Мільйони людей по всьому світу загадують свої найзаповітніші бажання, сподіваючись, що вони здійсняться. При цьому загадування бажання на Новий рік супроводжується якимось ритуалом. Напередодні новорічної ночі нас охоплює метушня, і часу подумати над своїми бажаннями практично не залишається. Так і доводиться загадувати перше, що прийде в голову, та ще й з формулюванням не завжди складається.
        Бібліотекарі філіалу №2 разом із юними читачами вирішили створити Ялинку новорічних бажань, на яку маленькі читайлики прикріплювали іграшки, зроблені з кольорового паперу та картону із написаними на них бажаннями.
        Існує багато способів, за допомогою яких можна загадувати бажання на Новий рік, але ця ідея настільки сподобалась дітям, що вони вирішили створити подібні ялинки у себе вдома.
        Щоб Ваші бажання на Новий рік неодмінно здійснилися, потрібно правильно їх сформулювати, ну і, звичайно, вірити в те, що в Новорічну ніч може відбутися диво. Нехай бажання завжди збуваються! З наступаючим Новим роком!

  Животівська Юлія, бібліотекар філіалу №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше