• Найулюбленіше свято дітвори

        Для вихованців групи «Пізнайко» ДНЗ №8 (вихователі Вікторія Царенко та Наталія Бурківська) працівники філії №6 влаштували свято «Із чарівної хмаринки Миколай Святий зійде і багато подарунків під подушку покладе». У прикрашеній читальній залі на дітлахів чекала красуня ялинка, яка за проханням малечі засяяла різнокольоровими вогниками.
        Бібліотекар Людмила Романюк розповіла гостям історію виникнення свята, традиції його святкування. Малеча із задоволенням читала біля ялинки вірші, присвячені Святому Миколаю, активно брали участь в розважальній програмі: іграх, конкурсах та із задоволенням отримували солодкі призи із чарівного чобітка. Родзинкою свята став маленький Святий Миколай, роль якого артистично виконав Максим Бабенко і ангелики – Вероніка Тимкович та Поліна Мартинюк. На згадку про свято маленькі гості отримали солодкі «миколайчики», а працівникам подарували обереги, на яких зображений Святий Миколай.        Цього ж дня до бібліотеки завітали учні 4-А класу БЗШ №23 (класовод Наталія Гладка). Бібліотекарі запросили їх для перегляду лялькової вистави «Подорож за Синім Птахом», яку підготували наші колеги, працівники Центральної дитячої бібліотеки Людмила Романович та Лариса Олійник. Методист ЦДБ Тамара Шпак виступила у ролі справжнього продюсера, супроводжуючи ляльковий показ музичним оформленням.  Веселі оченята уважно слідкували за діями, які відбувалися, всі дружно переживали за Синього Птаха, допомагаючи йому долати труднощі на шляху до дітвори. А ще дітлахи брали участь у цікавих конкурсах та іграх, які їм запропонувала Тамара Антонівна.
        На закінчення заходу усі разом дружно заспівали «Ой хто, хто Миколая любить», а працівники філії вручили учасникам заходу символічні миколайчики – печиво у вигляді чоловічків. Хочу подякувати колег за приємні хвилини, які вони подарували нашим користувачам  і привітати усіх зі святом Миколая.

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою-філіалом №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше