• Яка радість, який рай – іде Святий Миколай!

         Напередодні дня Святого Миколая до бібліотеки-філії №4 були запрошені найактивніші читачі – п`ятикласники  БСШ №13 разом із класним керівником Андрієм Лотишом та шкільним бібліотекарем Іриною Співак.
        Завідуюча  бібліотекою Світлани Линник  розповіла, що із давніх-давен не було в Україні жодної християнської хати, де б не висів на стіні образ Святителя Миколая. Кожна християнська душа любить його і звертається до нього зі своїми потребами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку в біді або радощах.
        Спеціально до свята дітьми була підготовлена літературно-музична композиція, до якої входила легенда-розповідь про Чудотворця та пісня «Запрошує в гості Святий Миколай».
        З ім`ям Святого Миколая пов`язано чимало влучних прислів`їв та приказок, тому бібліотекарі запропонували читачам взяти участь у конкурсі «Доповни прислів`я». Наступний конкурс –  «Зимовий снігопад», створив справжнє зимове свято – діти із захопленням відгадували загадки, написані на ажурному полотні паперових сніжинок. Родзинкою свята став конкурс «Імідж Сніжинки», де під музику за кілька хвилин кожна пара учасників повинна була  створити і продемонструвати образ сніжинки. Найяскравіша та найкреативніша пара отримала суперприз. Всі учасники конкурсів не залишились без подарунків: цукерок та миколайчиків.
        Читачі подякували бібліотекарям за подарунки та гарний настрій. А ті в свою чергу  побажали дітям рости  щирими та слухняними, щоб їх не минала Господня ласка і людська доброта, побажали  радісних Новорічних і Різдвяних свят.

                                                    Ірина Тупчій, бібліотекар філіалу №4.
                                                          Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше