• Зустріч у “Землянці”

  Ще з 1985 року при центральній бібліотеці працює клуб ветеранів війни і праці “Землянка” створений напередодні 40 –річчя Перемоги. Весни відлічують мирні роки , білокрилими журавлями відлітають у вічність ветерани ...Та сивочолі солдати П.Гайовий, М.Ващенко, В.Порхун, С.Гусєв, С.Тропін, Ф.Чернявський,П.Северин, Степаненко, М.Бондар – воїни фронтовики та сорок їхніх побратимів чотири – п`ять разів на рік збираються у “Землянці”, де їх радісно й гостинно зустрічає завідуюча ЦБ Л.Чупак, яка є незмінною ведучою клубу.


  Тематика заходів найрізноманітніша: вечори спогадів, години пам`яті і мужності, обговорення книг, вечори військової пісні , тематичні вечори...

  Ось і нинішнього травня у військових парадних костюмах з орденами та медалями на грудях урочистою ходою крокували колишні воїни на зустріч зі своєю воєнною юністю . Вже не молоді , але такі ж одухотворені і прекрасні, вони зустрічають свято Перемоги.

  За підтримки організації партії регіонів , депутата Верховної Ради В. Бондика, депутата міськради В.Подольського і Є .Задорожного були накриті святкові столи . Зі сльозами на очах ветерани вітали своїх колег Шевченка та Панченка, яким були вручені нагороди – медалі “90 років Радянській Армії”.

  Щирі слова вітання висловили голова міської організації партії Регіонів В.Гламазда, голова клубу “Землянка”, юна гімназистка Іванна Іваницька, яка прочитала “Баладу про зенітниць” Р.Рождественського , та член клубу А.Кульчицький , який цими днями відзначив свій ювілей.

  У святковому концерті для солдатів Перемоги взяли участь солісти Г. Музика, О. Самусенко, Е.Чайка та автор пісень , які звучали на вечорі , А.Кульчицький.

  Т.Біла, зав.відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС.

  Замкова гора .- 16 травня .- С.2  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше