• Чарівний світ пензля Катерини Білокур

        Працівники бібліотеки-філіалу №9 взяли участь у круглому столі «Чарівний світ пензля Катерини Білокур», який відбувся у Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладі «Мала академія наук учнівської молоді». 
        Квіти у творах української художниці, 115-річницю від дня народження якої ми відзначали на початку грудня, можна назвати особливим царством краси. Спадає на думку, то не просто квіти – то її душа у рамі трагічних реалій. Картини пані Катерини випромінюють таку потужну енергетику, що здається, ось-ось знайдеш відповідь на власне запитання про сенс свого життя.               
        Завідуюча бібліотекою-філіалом №9 Катерина Волинець познайомила учасників круглого столу із творчою біографією художниці, продемонструвала відео-презентацію картин майстрині.
        На заході були представлені картини вихованців студії «Берестяночка» ЦТДЮ «Соняшник» Карини Зварич та Катерини Скороход (керівник Валентина Коробко).
        Владислава Федюк, учениця 9 класу Кагарлицької ЗШ №3, розповіла про своє наукове дослідження «Квітковий рай Катерини Білокур».   
        Викладач живопису гуманітарного педагогічного коледжу Валентина Козаченко порадила, як навчитися правильно сприймати твори мистецтва.         Картини народної художниці стали ще ближчими і зрозумілими усім присутнім, вони захоплюють, чарують і серед зими створюють гармонію теплого літа.

                  Тетяна Сулейманова, бібліотекар філіалу №9.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше