• Миколаю, Миколаю, ми на тебе всі чекаєм

        Прихід Святого Миколая чекають не тільки діти, а й дорослі. 16 грудня він завітав у гості до  центральної бібліотеки на етнографічне  свято “Миколаю, Миколаю, ми на тебе всі чекаєм”. Підготувала і провела захід завідуюча бібліотекою Людмила Чупак.
        Ніна Сорокун, завідуюча абонементом, розповіла учасникам дійства, членам клубу “Водограй”,  про християнські свята грудня, народні звичаї, повір`я і обряди, про те,  як відзначали свята наші діди і прадіди і як гарно святкують  нині в Україні.
        Бібліотечний оракул і маг, в ролі якого виступила головний бібліотекар Любов Вилегжаніна, відкрила присутнім таємничу завісу і допомогла заглянути у 2016 рік − рік Вогняної Мавпи, склавши гороскоп кожному знаку зодіаку.
          В Україні жодне свято не обходиться без пісні,  тому на святкове дійство були запрошені  учасниці народного вокального ансамблю бібліотечних працівників “Калина” під керівництвом Олександра Давиденка.  Гарні українські пісні у їхньому виконанні та вірші українських поетів додали святу чарівності, викликали у присутніх гордість за наш народ,  українську культуру і мистецтво.
        Наостанок Святий Миколай побажав усім присутнім миру, здоров`я, достатку, гармонії у родинах і душі.

                                                  Єфросинія Король, читачка бібліотеки.

    

        Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше