• Відзнака Президента України

                       Чи розкаже хто, чия в тім вина?..
                       Скільки горя-сліз принесла війна…
                       Чом літак один під приціл летить?
                       Молоді життя обірвала мить?..

        До Дня воїна-інтернаціоналіста у бібліотеці  №1 для дітей відбулася зустріч кавалера ордена Червоної  Зірки, першого голови Білоцерківської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, полковника у відставці Євгена Івановича Подсольонова із шестикласниками БСШ №1. Нині пан Євген очолює  Міжнародну громадську  організацію «Бойове братерство без кордонів»  і є частим гостем та спонсором заходів з патріотичного виховання  у книгозбірні.
        Мова йшла про Афганістан: про географічно-політичні особливості країни, її минуле та сучасність. Основний акцент робився на афганській війні, неоголошеній і трагічній.
        Під час зустрічі відбулося вручення відзнаки Президента України – пам`ятної медалі "25 років виведення військ з Афганістану” завідуючій бібліотекою для дітей №1 Валентині Григорівні Шлапацькій – за багаторічну плідну працю з патріотичного виховання читачів та підтримку афганського руху на Київщині.        Вручаючи відзнаку, Євген Іванович щиро подякував за підтримку і взаєморозуміння, наголосивши, що працівники бібліотеки-філіалу №1 для дітей мають високий духовний та інтелектуальний потенціал, володіють безцінними книжковими скарбами, здійснюють значний вплив на формування патріотичного світогляду дітей та молоді, несучи слово правди та великого подвигу в маси.

                                        Олена Крищенко, провідний бібліотекар філіалу №1.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше