• Дзвенить сніжинок гомін чарівний

        Наближаються Різдвяно-новорічні свята. Напередодні свят хочеться перетворити будинок на казку, наповнити його кульками, блискучою мішурою, різдвяними прикрасами.
        Ще одна ідея для декору – красиві сніжинки із бусин та стеклярусу. Ці ніжні прикраси допоможуть створити казкову атмосферу у вашому домі чи офісі. Їх можна повісити разом із іншими новорічними іграшками на ялинку або прикрасити меблі. Такі сніжинки будуть гарним доповненням до ошатної сукні в новорічну ніч, сережками, прикрасять подарунок або новорічний сувенір. Сніжинка великого розміру, схожа на Різдвяну зірку,  може стати верхівкою новорічної ялинки.
        Бібліотекарі філії №2 вирішили створити новорічні прикраси у вигляді сніжинок разом із своїми юними читачами і тому 15 грудня провели майстер-клас “Дзвенить сніжинок гомін чарівний”. Для створення таких диво-прикрас необхідні тоненький дріт, плоскогубці, маленькі кусачки, якісний стеклярус золотого, срібного і перламутрового кольорів, яскраві та сяючі бусини ну і, звичайно, терпіння та фантазія.

      


         Під час заняття бібліотекар Юлія Животівська вчила дітей створювати сніжинки-крижинки різних кольорів та розмірів зі звичайного дроту, стеклярусу і бусин. Юні рукодільники та рукодільниці з великим захопленням експериментували та давали волю власній фантазії, бажаючи змайструвати подарунки для батьків до Нового року.
        Сніжинки виглядають дуже вишукано та розкішно, захоплюючи своїм сяйвом, красою і ніжністю. Така прикраса стане одним із кращих подарунків для рідних людей. Тому якщо ви ще не визначилися із подарунком, сміливо та впевнено беріть в руки дріт, стекляруси та бусини і пориньте у вирій вашої фантазії. Такий подарунок не залишиться неоціненним і гарантує чудовий настрій.
  Юлія Животівська, бібліотекар філіалу №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше