• Орієнтир на ЗАКОН

         У центральній бібліотеці для дітей, в рамках роботи юридичного лекторію «Підліток і закон», 9 грудня  відбувся День прав людини “Правове поле: кого захищає закон”.
  Методист ЦДБ Тамара Шпак підготувала та провела бесіду «Закон захищає дитинство». До актуальної розмови “Гендерна рівність та стереотипи” запросили учасників заходу студенти 4 курсу факультету права та лінгвістики БНАУ Тетяна Бушуєва та Іван Пастушенко. Молоді лектори запропонували восьмикласникам БЗШ №11 розглянути приклади дискримінації людини та знайти спосіб розв’язання проблеми,  орієнтуючись на Закон.
        Підлітки читали статті Конституції, визначали права дитини за малюнками, відповідали на питання  правової вікторини. Юні читачі мали змогу ознайомитися із літературою правової тематики, представленій на постійнодіючій книжковій виставці “Є право, є надія”.
      

        Головною метою проведення Дня права для бібліотекарів було довести читачам, що від народження людина має певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати, але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.

                                                               Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше