• Наша гордість – читачі

        Знайомтесь: одна з кращих читачок бібліотеки-філії №6 – звичайна дівчинка, невеличка на зріст, русява, з сірими оченятами. Звуть її Юлія Бойко. Юлія – шестикласниця БЗШ №20. Дівчина є користувачем бібліотеки вже шостий рік. Юля любить читати, захоплюється фантастикою, дуже гарно малює і має незвичайне захоплення – виготовляє різноманітні вироби з паперу. Чудове поєднання освіченості і таланту, любові до книг та творчості, заслуговує на звання кращого читача бібліотеки.
        Саме про поєднання любові до книги і малювання хочеться розповісти. Інтерес до малювання у Юлі проявився у ранньому дитинстві, найбільше полюбляла малювати квіти і героїв казок. У 6 років почала відвідувати зразкову студію декоративно-ужиткового мистецтва «Азалія» (керівник Людмила Красніцька-Луцик). Коли ж при бібліотеці відкрився гурток «Чарівний пензлик» Юля стала його активною членкинею.
        Зі слів дівчинки, це дуже зручно та й час економить, можна водночас і малювати, і книгу почитати.
        Юля активна учасниця загальноміських  конкурсів ЦБС,  виборювала призові місця у конкурсі новорічно-різдвяних листівок «Нова радість стала», Великодньому конкурсі «О, Писанко! Ти – символ України!», конкурсі «Моя країна – Україна», конкурсі до Дня святого Валентина «Віддай своє серце Україні». Є активною учасницею акції «Напиши листа солдату», неодноразово передавала малюнки та браслети-фенечки для воїнів  у зону АТО. Бере Юля участь і у масових заходах, які проводить бібліотека-філія №6. Вона ініціатор майстер-класу по виготовленню поробок із дитячого журналу «Колобочок».
        У 2015 році роботи Юлії Бойко експонувалися за кордоном – у Польщі, за що дівчинка отримала «Подяку». У книгозбірні розгорнута виставка малюнків юної художниці. Роботи дівчинки відзначені п`ятьма грамотами та Подяками.  Завдячуючи Юлі  читальна зала бібліотеки перетворилася на Малу виставкову залу.
        Запрошуємо усіх бажаючих помилуватися рідними краєвидами, зимовими пейзажами, петриківським розписом та портретами казкових героїв. Хай хвилина спілкування із дитячими «полотнами» принесе вам насолоду.
        Колектив книгозбірні бажає Юлії й надалі дружити із пензликом та книгою і мати ще не одну персональну виставку.

      Надія Гаврилова, завідуюча філіалом №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше