• Виставка творчих робіт викладачів мистецьких закладів міста

         20 листопада  у міській виставковій залі бібліотеки №8 відкрилася друга виставка творчих робіт викладачів мистецьких закладів міста «Мистецька рада».
  «Мистецька рада» не просто виставка – це своєрідне побачення  педагогів із своїми вихованцями та їхніми батьками, презентація викладачів, як художників, що, звичайно ж, вплине на вибір  педагога майбутніми вихованцями мистецьких гуртків, шкіл мистецтв, ліцеїв та коледжів. Відповідно, дуже важливо для батьків – мати інформацію про вчителя своєї дитини, як творчого художника.
        Виставка «Мистецька рада», як і кожна, має своє обличчя. У виставці взяли участь  24 педагоги,  які представили більше 60 живописних та декоративних робіт.
        Заслужений художник  України, член Національної спілки художників   України,  головний спеціаліст міського відділу культури і туризму Олександр Жарко привітав присутніх із вдалою виставкою, побажав натхнення у творчості та вихованні майбутніх художників.
        Директор міської ЦБС Раїса Григоренко подякувала педагогам за внесок у культурно-мистецьке життя міста та вручила грамоти  за творчу співпрацю із бібліотеками міської ЦБС Валентині Коробко, Людмилі Красніцькій-Луцик (ЦТБЮ «Соняшник),  Олена Климчук (ДМО «Творчість).
        Художник Анатолій Кирилюк, у своєму виступі зазначив, що місто має гарний потенціал, майбутнє мистецького життя Білої Церкви  в надійних руках педагогів-художників. В цьому Ви зможете переконатися, відвідавши виставку «Мистецька рада». Чекаємо на Вас із 20 до 30 листопада за адресою: вул. Леваневського, 55.
          

                                                                   Любов Михайлюк.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше