• Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

        «...І мовчки сотня непокорених героїв, відходила у чисті небеса, і погляди знесилених  мільйонів  дивились вслід  братам, батькам, синам», – саме такими словами розпочалася зустріч бібліотекарів книгозбірні №6 із читачами-дітьми напередодні річниці Революції Гідності.
        Людмила Романюк презентувала книгу Христини Лукащук «Казка про Майдан», яка вийшла у видавництві Старого Лева. За словами письменниці, це її перша книжка для дітей. На обкладинку авторка помістила ікону Ромка Зілінка «Покрова», як  символ захисниці України. «Казка про Майдан» – перша спроба говорити із малими дітьми про складні речі виражальними засобами казки. Адже дітлахи, на відміну від дорослих, все бачать, розуміють і сприймають по-своєму. Завдячуючи книзі, діти дізналися про драматичні події, які пережила наша держава, відстоюючи прагнення людей жити в оновленому суспільстві. Твір пронизаний думкою про  перемогу добра над злом.
        Мистецька година «Є на Землі країна Україна із серцем, що йменується Майдан» була підготована та проведена бібліотекарями для гуртківців «Чарівного пензлика». На   малюнках діти відобразили своє ставлення до тих, хто віддав своє життя на Майдані, захищаючи європейське майбутнє України. Переглядаючи «полотна» маленьких художників, можна із впевненістю сказати: «Чудове підростає покоління. Буде процвітати Україна. Вічна пам`ять Героям Небесної Сотні».

       
        Про те, як народжувалася нація, як виборювалася свобода та формувалося нове українське суспільство, користувачі філії дізнавалися, знайомлячись із переглядом періодики «Майдан: ціна і цінності» та текою «Час плине, а пам`ять залишається».
        Революція гідності не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас. Майдан став випробовуванням на цінність особистості людини, виміром людськості  та гідності.

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою-філіалом №6.
   
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше