• Без терпимості мир неможливий

        Толерантність... Про це зараз багато говоримо та не завжди усвідомлюємо суть цього поняття.   Толерантності потрібно вчитися. Саме з цією метою в бібліотеці-філіалі №10 майже тиждень проводилися заходи для дітей під загальною назвою «Я, ти, він, вона...».  Діти знайомилися із поняттям «толерантність», вчилися бути не просто «такими, як всі» – вони висловлювали свої міркування, хвилювання, наводили приклади різних життєвих ситуацій..
        Підсумком наших зустрічей став висновок, що треба старатися бути терпимим до інших (хоча це  ой, як нелегко), цінувати кожну особистість, за будь-яких обставин завжди залишатися людиною. А ще, кожен  наш маленький читач готував пелюстки чарівної «Квітки життя», яка говорить, що всі ми різні – та разом ми ШЕДЕВР.
        Для учнів 3-А класу БЗШ №5 (класовод  З.М.Винарчук), в переддень Всесвітнього дня дитини, була організована презентація книги Романа Романишина та Андрія Лесіва «Війна, що змінила Рондо».  Уважно слухали читачі інформацію про місто Рондо, в якому навіть квіти були співучі, та про жахіття, які  принесла Війна...  Мир потрібен усім, але без терпимості мир неможливий. Своє бачення миру діти  показали у своїх малюнках «Діти за мир». Маленькі серця відгукнулися болем та співчуттям  на всі страждання, які несе людям війна.
       Тож нехай буде мир на нашій славній землі і спілкуймося  всі толерантно!

                                  Ганна Нагорна.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше