• Магічне й містичне свято Хеллоуїн

        Хеллоуїн – одне з наймістичніших й “найстрашніших” свят, яке прийшло до нас із старовинних кельтських часів. Народи різних країн доклали зусиль, щоб нам було чому порадіти похмурим жовтневим днем.
        31 жовтня фактично весь світ божеволіє, переодягається в неймовірні костюми привидів, відьом, мерців та домових. Учасники ходять усю ніч по вулицях з палаючими ліхтарями, стукають у будинки, з вікон яких визирають страшні й кумедні гарбузові пики і вимагають від добропорядних громадян солодощі. Кажуть, що це один з найнебезпечніших днів у році, коли відкривається межа між світами живих і мертвих. Вважають, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада мертві, а разом з ними і різні духи приходять у цей світ поспілкуватися з людьми.
        Напередодні цього дня бібліотекарі та читачі центральної бібліотеки для дітей влаштували “страшенно веселу” вечірку “Бібліотека містична”, занурилися у світ таємниць і пригод ...
        Учасники свята переглянули відеосюжет “Хеллоуїн: цікаві факти”, ознайомилися із книжковою виставкою “Хеллоуїн стукає у двері: страшні історії з книжкової полиці...”.


        Члени читацької агенції реклами “Чародії” сестри Софія та Аліна Гайшук запросили читачів до бібліодозору “Пригоди книжковими полицями” та рольових читань “Страшні історії для безстрашних читачів” із бібліотечних серій “Страшилки” й “Ужастики”. Діти, затамувавши подих, слухали дивовижно захоплюючі містичні історії... Що ще може бути цікавіше? На це красномовно вказували їх допитливі очі. І найголовніше – виникло бажання прочитати ще багато цікавих творів.    
        Не обійшлося і без інтелектуальних ігор, вікторин, ребусів – дітлахам була запропонована своєрідна ігрова програма. Та найбільше користувачам сподобалися конкурси акторських здібностей: на найголосніший крик, хто скоріше розплутає павутиння, скорчить найстрашнішу гримасу, дуже жалібно заплаче…
        Свято вдалося, бо учасникам дійства пощастило створити справжній “хеллоуїнський настрій”.

                              Світлана Шалагіна, зав. сектором ЦДБ.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше