• Осінні канікули у бібліотеці

        Ось і добігають кінця осінні канікули, впродовж яких школярі не тільки відпочивали та розважалися, а й із задоволенням взяли участь у запропонованій бібліотекою №1 для дітей програмі дозвілля. Кожний день бібліотечних канікул був присвячений окремій темі.
        Волонтерською акцією “Ранець-читанець” розпочався  канікулярний понеділок у ДНЗ №5 “Сонечко”.
        Смішний вівторок презентував дітлахам тематичну підбірку книг “Читання для реготання” та зустріч із членом Національної Спілки письменників України, Президентом Міжнародного фонду імені Павла Глазового, Заслуженим артистом естрадного мистецтва поетом-гумористом Віктором Євтушенко. В авторському виконанні прозвучали гуморески із збірок “Сміхограй”, “Сміх на голову”, “То є так”, “Старі казки на новий лад”.
        Доблесна середа познайомила гостей бібліотеки з воїнами-інтернаціоналістами, які в цей день відзначали 25-ту річницю із дня створення Київської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.
        Казковий осінній четвер запросив до читання книг із тематичної полиці “Прочитали – переглянули (За цими книгами зняті фільми)”. Після перегляду фільму “Павутиння Шарлотти” за дитячою книгою американського письменника Е.Б.Вайта, діти поділилися своїми думками про вміння цінувати дружбу, адже цьому навчала героїв книги павучиха Шарлотта.
        В Смачну п`ятницю діти відгадували загадки з виставки “Смачне українське розмаїття” та переглянули жартівливу українську історію-мюзикл про гарбуза – господаря городу, його дружину і численних родичів – “Ходить Гарбуз по городу”.
        Ось такі вони – канікули із бібліотекою.

                        Валентина Шлапацька, завідуюча бібліотекою №1 для дітей.


     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше