• “Народження пісні” Петра Савченка

        28 жовтня у центральній бібліотеці міста відбулася презентація збірки поезій Петра Савченка “Народження пісні”. На зустріч з автором зібралися рідні і близькі поета, освітяни, бібліотекарі, письменники-краяни, шанувальники поетичного слова.
        Ведучий презентації член НСПУ, голова міськрайонного осередку ВУТ “Просвіта”  ім. Т. Г. Шевченка Володимир Іванців зауважив, що вірші Петра Савченка це ¬– “вірші людини з багатим життєвим досвідом продиктовані любов`ю до Батьківщини, коханням до жінки”.
        У 1970-х Петро Іванович прийшов у літературну студію “Заспів”. Його вірші друкувалися у місцевих газетах. Та невдовзі він зник з літературних обріїв міста, пов`язавши своє життя із військовою службою. Лише торік Петро Савченко нагадав про себе, з`явившись у офісі “Просвіти” із своїм літературним доробком. І ось, завдяки редактору Володимиру Іванціву, побачила світ збірка віршів Петра Івановича.
        Справжнім подарунком автору стали вірші у виконанні вихованців літературної студії “Пролог” гімназії № 1 під керівництвом Тетяни Яковенко. Привітали літератора із народженням першої книги письменники Галина Невінчана, Андрій Гудима та голова Київської обласної організації Спілка офіцерів України Петро Шапочук. Своїми враженнями від поезій Петра Івановича поділилися завідувачка бібліотекою-філіалом №9 Катерина Волинець, головний бібліотекар бібліотеки-філіалу № 8 Валентина Мостіпан, зав. відділом ЦБ Ніна Сорокун. Сюрпризом для усіх присутніх стали пісні у виконанні Людмили Саливінської-Шестерняк у музичному супроводі Василя Шестерняка. Не обійшлося й без привітань від найрідніших людей. Адже найсвятіше для Петра Івановича це – родина, якій він присвячує більшість своїх поезій. На прохання гостей заходу, Петро Іванович із дочкою заспівали улюблену пісню усієї сім`ї – “Лебедики”, автором якої є сам пан Петро.

                              Олександра Заворотня.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше