• Щорічний конкурс у бібліотеці-філіалі № 10

        21 жовтня у бібліотеці-філіалі № 10 відбувся традиційний конкурс виконавців творів Бориса Олійника "Стою на землі”. Цього дня у стінах книгозбірні зібралися 37 конкурсантів віком від 7 до 17 років. Схвильовані, емоційні, усміхнені – саме такими вони постали перед шанованим журі у складі: голова – заслужений працівник культури України, член Президії Українського фонду культури Анатолій Кульчицький та членів журі: Бориса Кашкіна – члена Золотого фонду Білої Церкви, Юлії Харченко – провідного методиста по роботі з дітьми Білоцерківської районної ЦБС та Олександри Заворотньої – головного бібліотекаря відділу методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської міської ЦБС.
        Присутні щиро раділи надзвичайно високому рівню виконання, а журі зазначило, що це був найемоційніший конкурс за усю його історію. Виступи викликали і сміх, і сльози, змушували замислитися про життя, пригадати дитинство, відчути себе справжнім українцем.
        Визначити найкращих серед найкращих було надзвичайно складно. Але рішення було прийнято. Гран-прі отримала жителька села Пилипча дев`ятикласниця Олена Зайченко. У молодшій віковій категорії (діти до 8-го класу включно) переміг Святослав Петришин (гімназія № 2, ЦТДЮ "Соняшник”), друге місце розділили Катя Сергієнко (БСШ № 1, ЦТДЮ "Соняшник”) та Яна Кусанівська зі Шкарівки. Чотири учасники посіли третє місце: Анастасія Тупчій (с. Шкарівка), Аліна Королевич (гімназія № 1), Юля Ковч (БЗШ № 5), Олександра Бутько (гімназія № 1).
        Представники старшої вікової категорії підкорювали артистизмом, усвідомленням змісту поезії та неперевершеною технікою декламування. Найкращими були визнані відразу двоє конкурсантів – Анастасія Василюк (гімназія № 1) та Анастасія Петровська (БЗШ № 5). Друге місце вибороли Марина Кисла (Білоцерківський коледж сервісу та дизайну) та Юлія Онопрієнко (Білоцерківський колегіум). Вікторія Мішустіна (с. Шкарівка) та Владислава Ткаченко (БСШ № 6, ЦТДЮ "Соняшник”) посіли почесне третє місце.
        Коли усі дипломи, призи та подарунки були вручені, завідуюча бібліотекою-філіалом № 10 Ганна Нагорна і члени журі подякували учасникам та їхнім наставникам за участь у конкурсі і чудову підготовку, висловивши сподівання на подальшу співпрацю.

                              Олександра Заворотня.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше