• Герої живуть поруч з нами

        Працівники бібліотеки-філії №6  підготували та провели для своїх читачів патріотичну годину “Герої живуть поруч з нами”, у рамках якої відбулася зустріч із   волонтером Костянтином Климчуком. У зустрічі взяли участь учні 4-Б класу БЗШ №23 (класовод Анна Вдовиченко). Діти з цікавістю слухали розповідь  гостя про  нелегкі, але такі потрібні поїздки до зони АТО, під час яких волонтери доставляють необхідні речі для наших захисників: теплі речі, засоби особистої гігієни, продовольство, солодощі.
        Пан Костянтин відзначив, що найбільше вояки полюбляють дитячі малюнки, які зігрівають суворі чоловічі серця.
        Виявилося, що дітлахи прийшли до книгозбірні не з пустими руками. Вони намалювали ілюстрації до книги Костянтина Климчука “Казка про козака Степана, його пригоди і кохання”, які передали автору, щоб він привітав воїнів із Днем захисника України. А одну із поробок, елементом якої є булава, Костя пообіцяв прикріпити на одному із танків 72-ї дивізії. В дарунок літератору  діти прочитали улюблені уривки з книги та “засипали” гостя запитаннями. Їх цікавили будні волонтера, а також його творчі плани, розповідаючи про які, К.Климчук відкрив секрет: вже є перші напрацювання продовження книги “Казка про козака Степана...” – події розгортатимуться після Революції Гідності. Присутнім пощастило ознайомитися з уривками із майбутньої книги.
        Читачка бібліотеки Ніна Побережець подарувала  Костянтину Климчуку вишитий оберіг.
        На захід завітала і наша колега, завідуюча філією №4 – Світлана Линник. Вона передала малюнки та голубів миру від читачів-учнів 5-Б класу БЗШ №17 та солодощі від дорослих користувачів бібліотеки. 
        Діти подякували Костянтину Климчуку за хвилини приємного спілкування, за те, що він  взявши на себе величезний обсяг роботи та забувши про страх, знову і знову  поспішає на допомогу нашим захисникам, і побажали: так тримати!
        І ,звичайно, фото на згадку.

  Надія Гаврилова, завідуюча бібліотекою-філіалом №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше