• Свято мужності і відваги

        Збройні сили України своїми славними традиціями зобов`язані козацтву. За вікову історію українського народу наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики – боронити рідний край – не лишалися не почутими. Всі хлопчики хочуть бути схожими на своїх батьків та дідусів, які виявили високе почуття патріотизму, національної гідності, мужність та героїзм. Та щоб стати надійними захисниками Батьківщини, потрібно готуватися до цього з дитинства. Адже солдат має бути дужим, спритним, кмітливим, винахідливим.
        З нагоди Дня захисника України бібліотека-філіал №4 запросила учнів 5-го класу БСШ №13 на “Свято мужності й відваги”.
        Учасники заходу ознайомилися з книжковою виставкою “Минули козацькі часи та не минула козацька слава”. Команди “Мужні” та “Сміливі” взяли участь у змаганнях на спритність та силу, які включали різноманітні конкурси: “Сучасний козак”, “Найсильніший духом”, “Хто швидше одягнеться”, “Хто швидше з`їсть кашу”.
        Конкурси “Склади прислів`я”, “Одним словом”, “Чи вміють козаки потішати”, “Чарівні слова”,  “Козацькі прізвища” виявили кмітливість та винахідливість учасників. Діти закінчили змагання у піднесеному настрої. Перемогу здобула команда “Сміливих”, за що отримала приз – козацьку булаву. Бібліотекарі пригостили юних патріотів “польовою” кашею, печивом та гарячим чаєм.
        До заходу також приєдналися п`ятикласники БЗШ №17, які виготовили листівки зі своїми вітаннями та побажаннями для воїнів АТО та паперових голубів миру.

  Олена Буяненко, бібліотекар філії №4.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше