• Фотокрос “Біла Церква козацька”

        9 жовтня у Білій Церкві відбувся другий міський фотокрос “Біла Церква козацька”, приурочений до Дня українського козацтва. Тож, у призначений організаторами час білоцерківські козаки та козачки (у кількості 12 осіб) зібралися у бібліотеці № 10, отримали завдання та розбіглися по місту у пошуку найкращих кадрів.
        У результаті, на розсуд журі були представлені красиві, оригінальні, а інколи і веселі фотороботи. Журі – Альона Хаджинова, Олександр Жарко та Едуард Чаплигін – кілька годин сперечалося, які ж фото найдостойніші. Але професіонали є професіонали, тож переможцем одноголосно визнали Олега Куца. Друге місце присудили Ростиславу Маленкову, а третє – отримали наймолодші учасники – команда “Нащадки козаків” у складі Анастасії Вітер, Таїсії Холошенко та Богдана Сем`янів, старшокласників БЗШ №5.
        Рішення поважного журі оголосили 13 жовтня. Привітати учасників та переможців фотокросу та вручити усім цінні подарунки завітали Ніна Іванівна Дудко, керуюча справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, Андрій Петрович Король, депутат міської ради та Раїса Павлівна Григоренко, директор Білоцерківської міської ЦБС.
  Завідувачка бібліотекою №10 Ганна Григорівна Нагорна подякувала Василю Петровичу Савчуку та Андрію Петровичу Королю за фінансову допомогу, а газетам “Копейка”, “Юр`ївська земля”, сайту новин БЦ-News та Radio.Net за інформаційну підтримку.
         Під час обговорення робіт усі учасники фотокросу почули думку членів журі про кожну фотографію. Було прийнято рішення зібратися на майстер-класи від професіоналів, щоб наступного разу ніяких нарікань і зауважень від журі не було.

  Олександра Заворотня.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше