• Подорожуємо козацькими шляхами

        13 жовтня, у передсвятковий осінній день, до учнів 2-Г класу БЗШ №11 (класовод Н.В.Ткач) завітали бібліотекарі філії №2. Ця зустріч була присвячена трьом великим святам, які відзначатимуть 14 жовтня всі українці. З розповіді бібліотекаря діти дізналися як пов`язані між собою свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.      
        Потім троє друзів, запорізьких козаків, герої мультфільму “Все про козаків” – Бурмило, Коротун і Силач мандрували разом із дітьми історичними стежками, знайомлячи з життям, побутом та звичаями козаків.  Сором`язливий і ніжний Силач розповів як колись жили козаки; бадьорий та войовничий Коротун познайомив дітей з розпорядком дня, а хитрий та розсудливий козак Бурмило знає багато загадок і любить їх загадувати. Діти наввипередки відгадували загадки, по черзі читали прислів`я про козаків.
       
                Увага дітей була зосереджена на сьогоднішніх подіях, що відбуваються в Україні, бібліотекарі порівняли подвиги сучасних воїнів з подвигами козаків.
         Учасники заходу побажали захисникам, щоб Свята Покрова їх оберігала, а вікова козацька мудрість примножувала міць і звитягу.

  Козацькому роду – нема переводу,
  Лине його слава з далечі віків.
  Так козацька сила у пригоді стане –
  Переможе темну злу годину
  І врятує врешті Україну!

  Наталія Янківська, бібліотекар ф. №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше