• Пресвята Богородице, покрий нас чесним своїм Покровом

        Напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці в бібліотеці №1 для дітей відбувся День народознавства “Покрий нас чесним своїм Покровом”.
        “Грає осінь кольорова, пахнуть груші, сливи, усміхається Покрова до людей щасливих”, – такими поетичними рядками розпочався День народознавства. Яскрава виставка-інсталяція “Смачне українське розмаїття” запрошувала покуштувати  щедрі дарунки осені.
        Читачі-вихованці ЦСПРД “Злагода”, мандруючи  до Запорізької Січі, поринули у сиву давнину і дізналися про історію українського козацтва, військові походи козаків, їхній побут та звичаї. Під час цікавої бесіди з використанням фрагментів фільмів про козаків, діти дізналися про славетний острів Хортицю, про українських козаків – вільних, мужніх та сильних  воїнів, які боронили Україну від ворогів.
        На честь Покрови Пресвятої Богородиці на Січі була збудована церква. Кожного разу перед походом, козаки молилися до Покрови, аби мати її заступництво в боях. Дітки уважно слухали бібліотекаря Олену Крищенко, активно брали участь  у цікавих козацьких  розвагах. Доповнила захід мультимедійна презентація “Тієї слави козацької повік не забудем”.
        Біля виставки “Твої сини, Україно, твій біль, твоя слава!” бібліотекар Майя Тарасенко розповіла дітям  про церкву Покрови божої Матері УПЦ КП, яка стоїть на березі Росі у нашому місті.
        Читачі-вихованці ДНЗ “Сонечко” переглянули мультфільм «Як козаки сіль купували”. Читайлики, які сьогодні відвідали бібліотеку, відчули себе часточкою великого українського народу.
   

  Валентина Шлапацька, зав.  бібліотекою №1 для дітей.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше